Adagolók
TORK 558000 Papír kéztörlő adagoló 1 db
Gyártó: TORK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TORK 558000 Papír kéztörlő adagoló 1 db
Termékazonosító: 921920
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 25 990 Ft/db)
25 990 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 174 x 321 x 165 mm |
| Mélység | 165 mm |
| Magasság | 321 mm |
| Szélesség | 174 mm |
| Anyag | műanyag |
| Kivitel | M1 - Mini belső tekercs |
| Termék típus | Kéztörlő adagoló |
| Termékazonosító | 921920 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TORK |
| Cikkszám | 479096 |
| Súly | 947 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.