TOOLCRAFT PLE-0K3 1595623 Krimpelő betét német Alkalmas márka TOOLCRAFT PZ-500
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT PLE-0K3 Krimpelő betétek Krimpelő betét, Deutsch K3 Alkalmas márka: TOOLCRAFT PZ-500Krimpelő betét, Deutsch K3Krimpelő szerszámok a TOOLCRAFT krimpelő szerszámhoz. sz. 1423556Ez a szöveg gépi fordítással készült....
Termékazonosító: 860016
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 190 Ft/db)
8 190 Ft
Krimpelő betét, Deutsch K3
Krimpelő szerszámok a TOOLCRAFT krimpelő szerszámhoz. sz. 1423556
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas dugó: német · Alkalmas modell: PZ-500 · Alkalmas márka: TOOLCRAFT · Gyártói szám: HT03881 · Keresztmetszet AWG: 14 - 18 awg · Keresztmetszet AWG (max.): 14 awg · Keresztmetszet AWG (min.): 18 awg · Méret, hossz: 50.6 mm · Méret, magasság: 34.6 mm · Méret, szélesség: 10 mm · Súly: 53 g · Termék típus: Krimpelő betét · További műszaki adatok: Anyag: AISI-4140
Szállítás tartalma:
1 db krimpelő betét, Deutsch K3
Rendszerfeltételek:
Krimpelő fogó, TOOLCRAFT 1423556
| Gyártói szám | HT03881 |
|---|---|
| Alkalmas dugó | német |
| Keresztmetszet AWG | 14 18 awg |
| Keresztmetszet AWG (min.) | 18 awg |
| Keresztmetszet AWG (max.) | 14 awg |
| Hossz | 50.6 mm |
| Szélesség | 10 mm |
| Magasság | 34.6 mm |
| Súly | 53 g |
| Alkalmas | TOOLCRAFT |
| Alkalmas | PZ-500 |
| Termék típus | Krimpelő betét |
| Termékazonosító | 860016 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 1595623 |
| Súly | 66 g |
| Vonalkód | 4016139326252 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.