Egyeres vezetékek
VOKA Kabelwerk H07VK15BR Tömlős vezeték H07V-K 1 x 1.50 mm² Barna 100 m
Gyártó: VOKA Kabelwerk
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
VOKA Kabelwerk H07VK15BR Tömlős vezeték H07V-K 1 x 1.50 mm² Barna 100 m
Termékazonosító: 874155
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 28 990 Ft/db)
28 990 Ft
| Névleges feszültség | 750 V |
|---|---|
| Kábeltípus | H07V-K |
| Tartalom | 100 m |
| Keresztmetszet | 1 x 1.50 mm² |
| Szín | Barna |
| Keresztmetszet (erenként) | 1.50 mm² |
| Halogénmentes | Nem |
| Szigetelés | PVC |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Gyártói szám | H07VK15BR |
| Gyártói szám | H07V-K 1,5qmm braun |
| Anyag | Vörösréz huzal, csupasz |
| Külső Ø | 3 mm |
| Névleges feszültség U0 | 450 V |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | 70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | 70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | 5 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Igen |
| Vizsgálófeszültség | 2500 V |
| Engedélyek | 2006/95 / EG (alacsony feszültségről szóló irányelv) CE |
| Szabványok | 2006/95 / EG (alacsony feszültségről szóló irányelv) CE |
| Méteráru | Nem |
| Termék típus | Tömlős vezeték |
| Termékazonosító | 874155 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOKA Kabelwerk |
| Cikkszám | 1343447 |
| Súly | 2.042 kg |
| Vonalkód | 4046758207830 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.