Kábelrögzítők, rendezők
Wiska 10101201 MFD 63/03/065 Többrészes tömítő betét M63 3 x 5 - 6.5 mm Elasztomer Fekete 1 db
Gyártó: Wiska
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiska 10101201 MFD 63/03/065 Többrészes tömítő betét M63 3 x 5 - 6.5 mm Elasztomer Fekete 1 db
Termékazonosító: 869275
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 390 Ft/db)
1 390 Ft
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Méret | M63 |
| Védelmi típus | IP66 |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +100 °C |
| Anyag | Elasztomer |
| Kábel szám és Ø | 3 x 5 - 6.5 mm |
| Halogénmentes | Nem |
| Tartalom | 1 db |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 10101201 |
| Gyártói szám | MFD 63/03/065 |
| Termék típus | Többrészes tömítő betét |
| Termékazonosító | 869275 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiska |
| Cikkszám | 533923 |
| Súly | 45 g |
| Vonalkód | 2050001455628 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.