Kábel tömszelencék
LAPP 53320920 SKINTOP® DIX-M20 Többrészes tömítő betét M20 9 x 2 mm Nitril-butadien-kaucsuk Fekete 1 db
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 53320920 SKINTOP® DIX-M20 Többrészes tömítő betét M20 9 x 2 mm Nitril-butadien-kaucsuk Fekete 1 db
Termékazonosító: 612365
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 575 Ft/db)
575 Ft
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Méret | M20 |
| Védelmi típus | IP54 |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +100 °C |
| Anyag | Nitril-butadien-kaucsuk |
| Kábel szám és Ø | 9 x 2 mm |
| Halogénmentes | Nem |
| Tartalom | 1 db |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 53320920 |
| Gyártói szám | SKINTOP® DIX-M20 |
| Termék típus | Többrészes tömítő betét |
| Termékazonosító | 612365 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 601272 |
| Súly | 2 g |
| Vonalkód | 2050000199097 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.