Csapadékmérő, esőmérő, TFA Dostmann 47.3005.01
Gyártó: TFA Dostmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Vezeték nélküli esőmérő DROP 47.3005.01A csapadékmennyiségek könnyen és pontosan meghatározhatók 24 órás eső-riasztásAz utóbbi 12 hónap esőalakulásának történeteGrafikus esőmennyiség megjelenítés A vezeték nélküli DROP eső...
Termékazonosító: 807012
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
A csapadékmennyiségek könnyen és pontosan meghatározhatók
24 órás eső-riasztás
Az utóbbi 12 hónap esőalakulásának története
Grafikus esőmennyiség megjelenítés
A vezeték nélküli DROP esőmérő három értékről informál egyidejűleg: a csapadék mennyiségéről, a beltéri hőmérsékletről és az óraidőről. Az eső-adó vezeték nélkül adja át a mért értékeket a lakószobában lévő bázisállomásra, amit fel lehet állítani, vagy fel lehet szerelni a falra. A mérőtartályt vízszintesen a szabadban kell felállítani, ideális körülmények között 60 - 90 cm magasságban: felfogja az esőt. A felállításnál vegye figyelembe, hogy az adó olyan helyen álljon, amit nem védenek fák vagy hasonló tárgyak, és az eső minden oldalról bele tud jutni.
A DROP további érdekes tulajdonságokkal rendelkezik: a hónapok csapadékának havi nyilvántartásával a csapadék mennyiségét összehasonlíthatja az előző év azonos hónapjának mennyiségével. Az eső mennyiségét a műszer grafikusan is láthatóvá teszi. Megtekintheti különböző időközök mért mennyiségeit, például az utóbbi 24 óra, az utóbbi 7 nap , stb. sőt a teljes esőmennyiséget, a készülék üzembe helyezése óta.
A 24 órás esőriasztások informálják Önt, amint több csapadék esik, mint az Ön által beadott határérték. Ennek túllépésekor felhangzik egy jelzőhang, és egy szimbólum villog a kijelzőn.
Jellemzők:
Az aktuális esőmennyiség kijelzése és grafikus ábrázolása az utóbbi órára, az utóbbi 24 órára, 7 napra, az aktuális hónapra, a folyamatban lévő évre és összesítve. · Az utóbbi 12 hónap hónaponkénti időjárás története · 24 órás eső-riasztás · Beltéri hőmérséklet · Óraidő · Dátum
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) · Funkciók: Beltéri hőmérséklet,Esőmérő · Hőmérséklet mérési tartomány: 0
| Csapadék | 0 - 9999 mm |
|---|---|
| Hőmérséklet | 0 ... +37 °C |
| Rádiójel frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 100 m |
| Szín | Fekete |
| Bázisállomás tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Érzékelő tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Méret (bázisállomás) | (H x Sz x Ma) 90 x 30 x 85 mm |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Esőmérő |
| Súly | 93 g |
| Termék típus | Csapadékmérő |
| Termékazonosító | 807012 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA Dostmann |
| Cikkszám | 1999131 |
| Súly | 464 g |
| Vonalkód | 4009816032102 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.