TE Connectivity Tűsor (standard) Micro-MATE-N-LOK Pólusok száma 6 Raszterméret: 3 mm 3-794630-6 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Tűsor (standard) Micro-MATE-N-LOK Pólusok száma 6 Raszterméret: 3 mm 3-794630-6 1 db
Termékazonosító: 734457
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 825 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
825 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Sorozat | Micro-MATE-N-LOK |
| RM | 3 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 3 |
| Pólusok száma | 6 |
| Stift forma | Szögletes |
| Névleges áram | 5 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 8.67 x 9.86 x 9.24 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 9.24 mm |
| Hossz | 8.67 mm |
| Szélesség | 9.86 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Nyák |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Nyákoldali érintkező felület | Ónozott |
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | 3-794630-6 |
| Gyártói szám | Micro-Mate-Lok |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Rögzítési mód | Oldalsó rögzítés |
| Szigetelőanyag | 100% poliészter |
| Sorok száma | 2 |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
| Ház anyaga | 100% poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Tűsor (standard) |
| Termékazonosító | 734457 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1173251 |
| Súly | 0.65 g |
| Vonalkód | 2050001969163 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.