NYÁK csatlakozók
TE Connectivity Stift ház panel Universal-MATE-N-LOK Pólusok száma 15 350714-1 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Stift ház panel Universal-MATE-N-LOK Pólusok száma 15 350714-1 1 db
Termékazonosító: 733358
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 975 Ft/db)
975 Ft
| Kivitel | Dugó, beépíthető, függőleges |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Sorozat | Universal-MATE-N-LOK |
| Pólusok száma sorozatonként | 5 |
| Pólusok száma | 15 |
| Stift forma | Kerek |
| Névleges áram | 10 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 10 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 18.66 x 33.02 x 20.32 mm |
| Szín | Natúr |
| Magasság | 20.32 mm |
| Hossz | 18.66 mm |
| Szélesség | 33.02 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Nyák |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Nyákoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 0-0350714-1 |
| Gyártói szám | UNIVERSAL MATE-N-LOK |
| Névleges feszültség | 600 V/AC |
| Tű hossza | 4.45 mm |
| Szigetelőanyag | 100% poliészter |
| Sorok száma | 3 |
| Érintkezőanyag | Vörösréz ötvözet |
| Ház anyaga | 100% poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Termék típus | Stift ház panel |
| Termékazonosító | 733358 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1196543 |
| Súly | 7.7 g |
| Vonalkód | 2050002414792 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.