NYÁK csatlakozók
TE Connectivity Stift ház kábel Universal-MATE-N-LOK Pólusok száma 9 0-0350720-1 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Stift ház kábel Universal-MATE-N-LOK Pólusok száma 9 0-0350720-1 1 db
Termékazonosító: 733322
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 325 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
325 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-wire |
| Sorozat | Universal-MATE-N-LOK |
| Pólusok száma sorozatonként | 3 |
| Pólusok száma | 9 |
| Stift forma | Kerek |
| Névleges áram | 15 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 15 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 20.32 x 27.43 x 20.32 mm |
| Szín | Natúr |
| Magasság | 20.32 mm |
| Hossz | 20.32 mm |
| Szélesség | 27.43 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Gyártói szám | 0-0350720-1 |
| Gyártói szám | UNIVERSAL MATE-N-LOK |
| Névleges feszültség | 600 V/AC |
| Max. AWG | 28 |
| AWG min. | 28 |
| Szigetelőanyag | 100% poliészter |
| Sorok száma | 3 |
| Hőmérséklettartomány | -55 - +125 °C |
| Ház anyaga | 100% poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +125 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Termék típus | Stift ház kábel |
| Termékazonosító | 733322 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1196502 |
| Súly | 5.57 g |
| Vonalkód | 2050002414051 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.