NYÁK csatlakozók
TE Connectivity Stift ház kábel J-P-T Pólusok száma 2 Raszterméret: 5 mm 1-965421-1 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Stift ház kábel J-P-T Pólusok száma 2 Raszterméret: 5 mm 1-965421-1 1 db
Termékazonosító: 733004
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 455 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
455 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Sorozat | J-P-T |
| RM | 5 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 2 |
| Pólusok száma | 2 |
| Stift forma | Derékszögű |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 14.1 x 38 x 20.6 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 20.6 mm |
| Hossz | 14.1 mm |
| Szélesség | 38 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 1-965421-1 |
| Gyártói szám | J-P-T |
| Szigetelőanyag | PBT GF |
| Sorok száma | 1 |
| Ház anyaga | PBT GF |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Stift ház kábel |
| Termékazonosító | 733004 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1020683 |
| Súly | 3.6 g |
| Vonalkód | 2050001864345 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.