NYÁK csatlakozók
TE Connectivity Stift ház kábel J-P-T Pólusok száma 10 Raszterméret: 5 mm 929505-4 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Stift ház kábel J-P-T Pólusok száma 10 Raszterméret: 5 mm 929505-4 1 db
Termékazonosító: 748244
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 765 Ft/db)
765 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | automotive |
| Sorozat | J-P-T |
| RM | 5 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 5 |
| Pólusok száma | 10 |
| Stift forma | Derékszögű |
| Névleges áram | 30 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 30 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 22.4 x 32.6 x 26 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 26 mm |
| Hossz | 22.4 mm |
| Szélesség | 32.6 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 929505-4 |
| Gyártói szám | J-P-T |
| Szigetelőanyag | PBT |
| Sorok száma | 2 |
| Ház anyaga | PBT |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Stift ház kábel |
| Termékazonosító | 748244 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 658663 |
| Súly | 6.25 g |
| Vonalkód | 2050001783295 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.