TE Connectivity SBCHE61R5K Huzalellenállás 1.5 Ω Radiális kivezetéssel 7 W 10 % 1 db
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Műszaki adatok: Ellenállás típus: Huzalellenállás · Ellenállásérték: 1.5 Ω · Gyártói szám: SBCHE61R5K · Hőmérséklet (max.): +350 °C · Hőmérséklet (min.): -55 °C · Hőmérséklet együttható: 400 oldal/perc · Kivitel (ellenállás/kondenzátor): R...
Termékazonosító: 584720
Minimális rendelési mennyiség: 3
Min. mennyiség: 3
Kosárba rakom
Műszaki adatok:
Ellenállás típus: Huzalellenállás · Ellenállásérték: 1.5 Ω · Gyártói szám: SBCHE61R5K · Hőmérséklet (max.): +350 °C · Hőmérséklet (min.): -55 °C · Hőmérséklet együttható: 400 oldal/perc · Kivitel (ellenállás/kondenzátor): Radiális kivezetéssel · Méret, hossz: 38 mm · Méret, magasság: 7 mm · Méret, szélesség: 8 mm · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 7 W · Tolerancia: 10 %