TE Connectivity Hüvelyház panel Micro-MaTch Pólusok száma 4 Raszterméret: 1.27 mm 7-215079-4 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Hüvelyház panel Micro-MaTch Pólusok száma 4 Raszterméret: 1.27 mm 7-215079-4 1 db
Termékazonosító: 748988
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 375 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
375 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | board-to-board |
| Sorozat | Micro-MaTch |
| RM | 1.27 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 2 |
| Pólusok száma | 4 |
| Stift forma | Derékszögű |
| Névleges áram | 1.50 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 1.5 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 5.2 x 7.1 x 7.1 mm |
| Szín | Piros |
| Magasság | 7.1 mm |
| Hossz | 5.2 mm |
| Szélesség | 7.1 mm |
| Alkalmas | 28 |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Nyák |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Nyákoldali érintkező felület | Ónozott |
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | 7-215079-4 |
| Gyártói szám | 7-0215079-4 |
| Névleges feszültség | 100 V/AC |
| Max. AWG | 28 |
| AWG min. | 28 |
| Szigetelőanyag | Poliészter |
| Sorok száma | 2 |
| AWG | 28 |
| Érintkezőanyag | Vörösréz ötvözet |
| Ház anyaga | Poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Hüvelyház panel |
| Termékazonosító | 748988 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 748176 |
| Súly | 0.2 g |
| Vonalkód | 2050000430213 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.