NYÁK csatlakozók
TE Connectivity Hüvelyház panel HDSCS, MCP Pólusok száma 18 1-1564526-1 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Hüvelyház panel HDSCS, MCP Pólusok száma 18 1-1564526-1 1 db
Termékazonosító: 736266
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 190 Ft/db)
3 190 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | automotive |
| Sorozat | HDSCS, MCP |
| Pólusok száma sorozatonként | 9 |
| Pólusok száma | 18 |
| Stift forma | Derékszögű |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 39.8 x 62.5 x 47.1 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 47.1 mm |
| Hossz | 39.8 mm |
| Szélesség | 62.5 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Védelmi típus | IP67/IP69K |
| Csatlakozó | Laposdugó, 1,6 mm |
| Gyártói szám | 1-1564526-1 |
| Gyártói szám | HDSCS, MCP |
| Névleges feszültség | 42 V/DC |
| Max. AWG | 17 |
| AWG min. | 17 |
| Keresztmetszet (max.) | 1 mm² |
| Szigetelőanyag | Thermoplasztikus műanyag |
| Sorok száma | 2 |
| Q (min.) | 1 mm² |
| Kód | A |
| Ház anyaga | Thermoplasztikus műanyag |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +140 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Hüvelyház panel |
| Termékazonosító | 736266 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1311611 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 2050002962965 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.