NYÁK csatlakozók
TE Connectivity Hüvelyház kábel MCP Pólusok száma 2 1355328-1 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Hüvelyház kábel MCP Pólusok száma 2 1355328-1 1 db
Termékazonosító: 734776
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | automotive |
| Sorozat | MCP |
| Pólusok száma sorozatonként | 2 |
| Pólusok száma | 2 |
| Stift forma | Derékszögű |
| Névleges áram | 78 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 78 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 38 x 59 x 56.9 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 56.9 mm |
| Hossz | 38 mm |
| Szélesség | 59 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Védelmi típus | IP67 |
| Csatlakozó | 9,5 mm-es laposérintkezős dugó |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 1355328-1 |
| Gyártói szám | MCP |
| Névleges feszültség | 28 V/DC |
| Szigetelőanyag | PBT GF |
| Sorok száma | 1 |
| Kód | A |
| Ház anyaga | PBT GF |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +130 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Hüvelyház kábel |
| Termékazonosító | 734776 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1340704 |
| Súly | 50 g |
| Vonalkód | 2050003067744 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.