NYÁK csatlakozók
TE Connectivity Hüvelyház kábel MCON 1.2 Pólusok száma 3 1-1718644-1 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Hüvelyház kábel MCON 1.2 Pólusok száma 3 1-1718644-1 1 db
Termékazonosító: 734642
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 525 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
525 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Sorozat | MCON 1.2 |
| Pólusok száma sorozatonként | 3 |
| Pólusok száma | 3 |
| Stift forma | Derékszögű |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 14.8 x 26.5 x 19 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 19 mm |
| Hossz | 14.8 mm |
| Szélesség | 26.5 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Védelmi típus | IP6K9K |
| Csatlakozó | Laposdugó, 1,2 mm |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 1-1718644-1 |
| Gyártói szám | MCON 1.2 |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Szigetelőanyag | 100% poliészter |
| Sorok száma | 1 |
| Kód | A |
| Ház anyaga | 100% poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +130 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Hüvelyház kábel |
| Termékazonosító | 734642 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1337175 |
| Súly | 2.9 g |
| Vonalkód | 2050003039536 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.