NYÁK csatlakozók
TE Connectivity Hüvelyház kábel HDSCS, MCP Pólusok száma 18 1-1563759-1 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Hüvelyház kábel HDSCS, MCP Pólusok száma 18 1-1563759-1 1 db
Termékazonosító: 736265
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 690 Ft/db)
1 690 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | automotive |
| Sorozat | HDSCS, MCP |
| Pólusok száma sorozatonként | 9 |
| Pólusok száma | 18 |
| Stift forma | Derékszögű |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 25.7 x 67.2 x 31.25 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 31.25 mm |
| Hossz | 25.7 mm |
| Szélesség | 67.2 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Védelmi típus | IP67/IP69K |
| Csatlakozó | Laposdugó, 1,6 mm |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 1-1563759-1 |
| Gyártói szám | HDSCS, MCP |
| Névleges feszültség | 42 V/DC |
| Max. AWG | 17 |
| AWG min. | 17 |
| Keresztmetszet (max.) | 1.50 mm² |
| Szigetelőanyag | Thermoplasztikus műanyag |
| Sorok száma | 2 |
| Q (min.) | 1.50 mm² |
| Kód | A |
| Ház anyaga | Thermoplasztikus műanyag |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +120 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Hüvelyház kábel |
| Termékazonosító | 736265 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1311610 |
| Súly | 35 g |
| Vonalkód | 2050002963351 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.