NYÁK csatlakozók
TE Connectivity Hüvelyház kábel Econoseal 3 Pólusok száma 36 344111-1 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Hüvelyház kábel Econoseal 3 Pólusok száma 36 344111-1 1 db
Termékazonosító: 734742
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 290 Ft/db)
3 290 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-wire |
| Sorozat | Econoseal 3 |
| Pólusok száma sorozatonként | 12 |
| Pólusok száma | 36 |
| Stift forma | Derékszögű |
| Névleges áram | 10 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 10 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 30.50 x 70.80 x 36.15 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 36.15 mm |
| Hossz | 30.50 mm |
| Szélesség | 70.80 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 344111-1 |
| Gyártói szám | Econoseal III .070 SERIE |
| Keresztmetszet (max.) | 2 mm² |
| Szigetelőanyag | 100% poliészter |
| Sorok száma | 3 |
| Q (min.) | 0.50 mm² |
| Ház anyaga | 100% poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Hüvelyház kábel |
| Termékazonosító | 734742 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1340653 |
| Súly | 27 g |
| Vonalkód | 2050003063524 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.