NYÁK csatlakozók
TE Connectivity Hüvelyház kábel AMPSEAL16 Pólusok száma 8 776532-1 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Hüvelyház kábel AMPSEAL16 Pólusok száma 8 776532-1 1 db
Termékazonosító: 734328
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 490 Ft/db)
1 490 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | automotive |
| Sorozat | AMPSEAL16 |
| Pólusok száma sorozatonként | 4 |
| Pólusok száma | 8 |
| Stift forma | Kerek |
| Névleges áram | 13 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 13 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 29.33 x 36.8 x 31.5 mm |
| Szín | Piros |
| Magasság | 31.5 mm |
| Hossz | 29.33 mm |
| Szélesség | 36.8 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Védelmi típus | IP6K9K |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 776532-1 |
| Gyártói szám | AMPSEAL16 |
| Névleges feszültség | 250 V/DC |
| Szigetelőanyag | Thermoplasztikus műanyag |
| Sorok száma | 2 |
| Kód | A |
| Ház anyaga | Thermoplasztikus műanyag |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +125 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Hüvelyház kábel |
| Termékazonosító | 734328 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1303204 |
| Súly | 15.64 g |
| Vonalkód | 2050002891319 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.