TE Connectivity Hüvelyház kábel AMPMODU HE14 Pólusok száma 16 Raszterméret: 2.54 mm 281792-8 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Hüvelyház kábel AMPMODU HE14 Pólusok száma 16 Raszterméret: 2.54 mm 281792-8 1 db
Termékazonosító: 734493
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 290 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 10
1 290 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Sorozat | AMPMODU HE14 |
| RM | 2.54 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 8 |
| Pólusok száma | 16 |
| Stift forma | Szögletes |
| Névleges áram | 5 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 9.34 x 21.12 x 17.8 mm |
| Szín | Kék |
| Magasság | 17.8 mm |
| Hossz | 9.34 mm |
| Szélesség | 21.12 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 281792-8 |
| Gyártói szám | AMPMODU |
| Névleges feszültség | 500 V |
| Max. AWG | 26 |
| AWG min. | 28 |
| Keresztmetszet (max.) | 0.15 mm² |
| Rögzítési mód | Oldalsó rögzítés |
| Szigetelőanyag | PBT |
| Sorok száma | 2 |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz |
| Q (min.) | 0.08 mm² |
| Ház anyaga | PBT |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +100 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Hüvelyház kábel |
| Termékazonosító | 734493 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1173306 |
| Súly | 4 g |
| Vonalkód | 2050001974587 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.