TE Connectivity Hüvelyház kábel AMP-Superseal 1.5mm Series Pólusok száma 4 Raszterméret: 6 mm 282088-1 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Hüvelyház kábel AMP-Superseal 1.5mm Series Pólusok száma 4 Raszterméret: 6 mm 282088-1 1 db
Termékazonosító: 748770
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 595 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
595 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | automotive |
| Sorozat | AMP-Superseal 1.5mm Series |
| RM | 6 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 4 |
| Pólusok száma | 4 |
| Stift forma | Derékszögű |
| Névleges áram | 14 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 14 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 9.3 x 32.2 x 29.1 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 29.1 mm |
| Hossz | 9.3 mm |
| Szélesség | 32.2 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Védelmi típus | IP67 |
| Gyártói szám | 282088-1 |
| Gyártói szám | 282088-1 |
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Szigetelőanyag | 100% poliészter |
| Sorok száma | 1 |
| Ház anyaga | 100% poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +125 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Hüvelyház kábel |
| Termékazonosító | 748770 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 745125 |
| Súly | 4.6 g |
| Vonalkód | 2050000262609 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.