NYÁK csatlakozók
TE Connectivity Beépíthető stift sor (precíziós) DYNAMIC 2000 Series Pólusok száma 6 1376136-1 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Beépíthető stift sor (precíziós) DYNAMIC 2000 Series Pólusok száma 6 1376136-1 1 db
Termékazonosító: 733986
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 790 Ft/db)
1 790 Ft
| Kivitel | Dugó, beépíthető, vízszintes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-wire |
| Sorozat | DYNAMIC 2000 Series |
| Pólusok száma sorozatonként | 3 |
| Pólusok száma | 6 |
| Stift forma | Derékszögű |
| Névleges áram | 5 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 10.2 x 20.19 x 13.2 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 13.2 mm |
| Hossz | 10.2 mm |
| Szélesség | 20.19 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Nyák |
| Dugóoldali érintkező felület | Aranyozott |
| Gyártói szám | 1376136-1 |
| Gyártói szám | DYNAMIC D-2100D |
| Névleges feszültség | 250 V/AC |
| Névleges feszültség | 250 V/DC |
| Szigetelőanyag | Poliészter |
| Sorok száma | 2 |
| Érintkezőanyag | Vörösréz ötvözet |
| Kód | X |
| Ház anyaga | Poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Termék típus | Beépíthető stift sor (precíziós) |
| Termékazonosító | 733986 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1278191 |
| Súly | 2.45 g |
| Vonalkód | 2050002852693 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.