Kerek csatlakozó hüvelyek
TE Connectivity 211870-2 Kerek dugó védősapka Sorozat (kerek csatlakozók): CPC 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity 211870-2 Kerek dugó védősapka Sorozat (kerek csatlakozók): CPC 1 db
Termékazonosító: 749144
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 990 Ft/db)
2 990 Ft
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Ház anyaga | Thermo műanyag, UL94V-1 |
| Átmérő | 9.14 mm |
| Hossz | 26.80 mm |
| Méretmegadás | A x B: 9,14 x 26,80 mm |
| Sorozat | CPC |
| Gyártói szám | 211870-2 |
| Gyártói szám | 211870-2 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kerek dugó védősapka |
| Termékazonosító | 749144 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 749978 |
| Súly | 3 g |
| Vonalkód | 2050000275814 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.