Kerek csatlakozó hüvelyek
TE Connectivity 208283-4 Kerek dugó Peremes dugó Össz pólusszám: 4 Sorozat (kerek csatlakozók): CPC 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity 208283-4 Kerek dugó Peremes dugó Össz pólusszám: 4 Sorozat (kerek csatlakozók): CPC 1 db
Termékazonosító: 734872
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Kivitel | Peremes dugó |
|---|---|
| Össz pólusszám | 4 |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Névleges áram | 13 A |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 13 A |
| Névleges feszültség | 600 V |
| Sorozat | CPC |
| Gyártói szám | 208283-4 |
| Gyártói szám | 208283-4 |
| Pólusszám | 4 |
| Névleges feszültség | 600 V |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 734872 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1341153 |
| Súly | 9 g |
| Vonalkód | 2050003071338 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.