Kerek csatlakozó hüvelyek
TE Connectivity 207446-3 Kerek dugó védősapka Sorozat (kerek csatlakozók): CPC 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity 207446-3 Kerek dugó védősapka Sorozat (kerek csatlakozók): CPC 1 db
Termékazonosító: 735927
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 890 Ft/db)
3 890 Ft
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Névleges áram | 15 A |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 15 A |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Ház anyaga | Thermo műanyag, UL94V-1 |
| Átmérő | 40.64 mm |
| Sorozat | CPC |
| Gyártói szám | 207446-3 |
| Gyártói szám | 207446-3 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kerek dugó védősapka |
| Termékazonosító | 735927 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1369309 |
| Súly | 6 g |
| Vonalkód | 2050003627061 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.