Kerek csatlakozó hüvelyek
TE Connectivity 206486-1 Kerek dugó Alj, egyenes Össz pólusszám: 9 Sorozat (kerek csatlakozók): CPC 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity 206486-1 Kerek dugó Alj, egyenes Össz pólusszám: 9 Sorozat (kerek csatlakozók): CPC 1 db
Termékazonosító: 736192
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Össz pólusszám | 9 |
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Zárás | Téma: 5/8 - 20 UNEF-2A |
| Névleges feszültség | 600 V |
| Ház anyaga | Thermo műanyag, UL94V-1 |
| Sorozat | CPC |
| Gyártói szám | 206486-1 |
| Gyártói szám | 206486-1 |
| Pólusszám | 9 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Kód | A |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 736192 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1311531 |
| Súly | 5 g |
| Vonalkód | 2050002959286 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.