Kerek csatlakozó hüvelyek
TE Connectivity 182916-1 Kerek dugó Peremes dugó Össz pólusszám: 16 Sorozat (kerek csatlakozók): CPC 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity 182916-1 Kerek dugó Peremes dugó Össz pólusszám: 16 Sorozat (kerek csatlakozók): CPC 1 db
Termékazonosító: 749098
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 390 Ft/db)
4 390 Ft
| Kivitel | Peremes dugó |
|---|---|
| Össz pólusszám | 16 |
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Névleges feszültség | 600 V |
| Ház anyaga | Thermo műanyag, UL94V-1 |
| Csatlakozási méret | 16 |
| Sorozat | CPC |
| Gyártói szám | 182916-1 |
| Gyártói szám | 182916-1 |
| Pólusszám | 16 |
| Névleges feszültség | 600 V |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 749098 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 749847 |
| Súly | 13 g |
| Vonalkód | 2050000274671 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.