Ipari csatlakozók
Tápcsatlakozók - teljesítmény M17 - M P20 1607670 ST-3EP1N8A9003S Ezüst Phoenix Contact Tartalom: 1 db
Gyártó: Coninvers
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Tápcsatlakozók - teljesítmény M17 - M P20 1607670 ST-3EP1N8A9003S Ezüst Phoenix Contact Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 871451
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 190 Ft/db)
9 190 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Szín | Ezüst |
| Védelmi típus | IP67 |
| Gyártói szám | 1607670 |
| Gyártói szám | ST-3EP1N8A9003S |
| Kivitel | Kábelcsatlakozó - tű |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Vezeték Ø | 5 - 8 mm |
| Pólusszám | 3+PE |
| Csatlakozó | Krimpelés |
| Hőmérséklettartomány | -20 - +120 °C |
| Túlfeszültség kategória | II |
| Termékazonosító | 871451 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Coninvers |
| Cikkszám | 732651 |
| Súly | 52 g |
| Vonalkód | 4046356273770 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.