RC autómodellek
Tamiya 1:10 RC modellautó Elektro Közúti modell Drift Spec Chassis Brushed 4WD építőkészlet TT-02D
Gyártó: Tamiya
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Tamiya 1:10 RC modellautó Elektro Közúti modell Drift Spec Chassis Brushed 4WD építőkészlet TT-02D
Termékazonosító: 954771
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 64 990 Ft/db)
64 990 Ft
| Elektromotor típus | Brushed |
|---|---|
| Alváz | TT-02D |
| Méret | (H x Sz) 376 mm x 182 mm |
| Keréktáv | 252/257/258 mm |
| Korosztály | 14 éves kortól |
| Hossz | 376 mm |
| Szélesség | 182 mm |
| Motor típus | Elektro |
| Modell típus | Közúti modell |
| Méretarány | 1:10 |
| Meghajtás | 4WD |
| Modellkivitel | építőkészlet |
| Motortípus | 540 Sport Tuning |
| Kerék szélesség | 24 mm |
| Termék típus | RC modellautó |
| Termékazonosító | 954771 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Tamiya |
| Cikkszám | 1197720 |
| Súly | 1.835 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.