Tamiya 1:10 RC modellautó Elektro Közúti modell Lancia Delta HF Integrale Brushed 4WD építőkészlet TT-02
Gyártó: Tamiya
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Tamiya 1:10 RC modellautó Elektro Közúti modell Lancia Delta HF Integrale Brushed 4WD építőkészlet TT-02 1:10 elektromos Lancia Delta HF Integrale készlet4WD összkerék meghajtás540-es elektromotorElektromos menetszabályozó Termékazonosító: 958102 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 75 990 Ft/db)
75 990 Ft
1:10 elektromos Lancia Delta HF Integrale készlet
4WD összkerék meghajtás
540-es elektromotor
Elektromos menetszabályozó
A TT-02 alvázon található TAMIYA Lancia Delta HF Integrale könnyen összeszerelhető RC modell összkerékhajtással. A 4WD meghajtó szórakoztató forrássá teszi a 41 cm hosszú rally legendát, szintén miniatűrként. Az 1:10 méretarányú készlet modellje a TT-02 alvázon alapszik. A tengelytáv, hasmagasság, nyomtáv és az áttétel többszörösen állítható és a számtalan opcionálisan kapható tuning alkatrészével az alváz gyorsan versenyhez tunigolható vagy offroad kivitelre alakítható. A központi tengelyű 4WD meghajtás, dupla keresztlengőkar és mind a négy kerék támasza a prototípusnak megfelelő képet adnak, a legjobb tapadás mellett. Az alváz alsó része rendkívül sima és az akkutartóba az összes legtöbbet használt akkutípus behelyezhető. Az optikai fénypontok a kerékvezetők, amelyekhez féktárcsa van rögzítve. A robusztus polikarbonát karosszéria tökéletesen megismétli a Lancia Delta HF Integrale dinamikus alakját, és az összkerékhajtással együtt biztosítja a versenyzést.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
TT-02 alváz · Központi hajtótengely Kúpdifferenciál elöl/hátul négy kúpos kerékkel Dupla keresztlengőkar elöl/hátul · Állítható első nyomtáv · Független felfüggesztés súrlódó lengéscsillapítókkal · Motortartó kompatibilis a 380-as típusú villanymotorokkal · Az elemtartó rekesz minden elemtípushoz alkalmas · 10 lépésben állítható áttétel Robusztus és részletes polikarbonát test (festetlen) · Külön fröccsöntött tükrök és hátsó spoiler Rally blokkprofilú gumiabroncsok · Matricalap mellékelve.
Technical specifications:
Alváz: TT-02 · Elektromotor típus: Brushed · Keréktáv: 257 mm · Korosztály: 14 éves kortól · Meghajtás (modellezés): 4WD · Modell típus: Közúti modell · Modellkivitel: építőkészlet · Modellnév: Lancia Delta HF Integrale · Motor típus: Elektro · Motortípus: 540-es · Méret, hossz: 407 mm · Méret, magasság: 159 mm · Méret, szélesség: 186 mm · Méretarány: 1:10 · Sebesség (max.): 30 km/h
Package contents:
Építőkészlet · Elektronikus sebességszabályozó · Használati útmutató
| Elektromotor típus | Brushed |
|---|---|
| Alváz | TT-02 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 407 x 186 x 159 mm |
| Keréktáv | 257 mm |
| Korosztály | 14 éves kortól |
| Magasság | 159 mm |
| Hossz | 407 mm |
| Szélesség | 186 mm |
| Motor típus | Elektro |
| Modell típus | Közúti modell |
| Méretarány | 1:10 |
| Modellnév | Lancia Delta HF Integrale |
| Sebesség (max.) | 30 km/óra |
| Meghajtás | 4WD |
| Modellkivitel | építőkészlet |
| Motortípus | 540-es |
| Termék típus | RC modellautó |
| Termékazonosító | 958102 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Tamiya |
| Cikkszám | 1040432 |
| Súly | 1.982 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.