Autós laptop tápegység, Szivargyújtós notebook töltő Voltcraft SMP-45 USB
Gyártó: Voltcraft
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Gépjármű notebook átalakító, SMP-45 USB9.5 - 20 V/DC/3 A max.45 W teljesítményKiegészítő USB kimenetAlkalmazási terület: SzemélygépkocsiBemeneti feszültség 12 - 14 V/DCAlkalmas a következő notebookokhoz: Acer,Asus,Compaq,...
Termékazonosító: 26646
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
9.5 - 20 V/DC/3 A max.
45 W teljesítmény
Kiegészítő USB kimenet
Alkalmazási terület: Személygépkocsi
Bemeneti feszültség 12 - 14 V/DC
Alkalmas a következő notebookokhoz: Acer,Asus,Compaq,Dell,Gateway,HP,IBM,Samsung,Toshiba,Winbook
Hordozható áramforrás az Ön számítógépe számára. Ideális utazásnál mint tartalék tápegység. Univerzálisan alkalmazható a legközkedveltebb notebook-ok számára. 6 csatlakozó adapter mellékelve.
Jellemzők:
Stabilizált kimeneti feszültség · Rövidzárlat- és túlterhelés ellen védett · Kimenet: 9,5/12/15/16/18//19/20 V/DC · USB kimenet: 5 V/DC, 1000 mA
Műszaki adatok:
A következő márkákhoz alkalmas: Acer,Asus,Compaq,Dell,Gateway,HP,IBM,Samsung,Toshiba,Winbook · Alkalmas a következő notebook modellekhez: Espire One,Mini Note · Alkalmazási terület: Személygépkocsi · Bemeneti feszültség: 12 V/DC · Csatlakozók: Gépjármű csatlakozódugó · Dugó (hálózati adapter): null,null,null,null,null,Üreges dugó 5,5/2,5 · ErP státusz: Kivétel · Gyártói szám: SMP-45 USB · Kimenetek száma: 2 · Kimeneti feszültség: 9.5 V/DC,12 V/DC,15 V/DC,16 V/DC,18 V/DC,19 V/DC,20 V/DC · Kimeneti feszültségtartomány: 9.5 - 20 V/DC · Kimeneti áram (max.): 3 A · Méret, hossz: 93 mm · Méret, magasság: 30 mm · Méret, szélesség: 58 mm · Súly: 233 g · Teljesítmény: 45 W · Termék típus: Notebook tápegység · Tápegységtípus: Kapcsolóüzemű
Szállítás tartalma:
6 hüvelyes dugó (külső-/belső-Ø mm-ben) 5,5/2,1 5,5/2,5 4,75/1,7 6,3/3,0 7,4/0,6 5,5/1,7 · használati útmutató.
| Kimeneti áram (max.) | 3 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 3 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 93 x 58 x 30 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Hossz | 93 mm |
| Szélesség | 58 mm |
| ErP státusz | Kivétel |
| Kimenet | Üreges dugó, 4.0/1.7 |
| Kimenet | Üreges dugó, 4.75/1.7 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.0/1.0 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/1.7 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/2.1 |
| Kimenet | Üreges dugó 5,5/2,5 |
| Bemeneti feszültség | 12 V/DC |
| Gyártói szám | SMP-45 USB |
| Kimenetek száma | 2 |
| Kimeneti feszültségtartomány | 9.5 - 20 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 9.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 12 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 15 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 16 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 18 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 19 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 20 V/DC |
| Alkalmazási terület | Személygépkocsi |
| Teljesítmény | 45 W |
| Teljesítmény | 45 W |
| Csatlakozók | Gépjármű csatlakozódugó |
| Kimeneti teljesítmény | 45 W |
| Kimeneti feszültség | 9.5 - 20 V/DC |
| Kimeneti áram | 3 A max. |
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Bemeneti feszültség | 12 - 14 V/DC |
| Súly | 233 g |
| Termék típus | Notebook tápegység |
| Termékazonosító | 26646 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Voltcraft |
| Cikkszám | 512662 |
| Súly | 402 g |
| Vonalkód | 4016138630893 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.