Szigetelő csövek
LAPP ISS 3 Szigetelőtömlő Natúr 3 mm Szilikon Tartalom: méteráru
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP ISS 3 Szigetelőtömlő Natúr 3 mm Szilikon Tartalom: méteráru
Termékazonosító: 391595
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 245 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
245 Ft
| Belső Ø | 3 mm |
|---|---|
| Falvastagság | 0.40 mm |
| Anyag | Szilikon |
| Szín | Natúr |
| Tartalom | méteráru |
| Halogénmentes | Nem |
| Gyártói szám | 61760070 |
| Gyártói szám | ISS 3 |
| Anyag | Szilikon |
| Hőmérséklettartomány | -60 - +180 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +180 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -60 °C |
| Termék típus | Szigetelőtömlő |
| Termékazonosító | 391595 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 540836 |
| Súly | 5.7 g |
| Vonalkód | 2050000729911 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.