Szénréteg ellenállás, 1/4 WMűszaki adatok: Ellenállás típus: Szénréteg ellenállás · Ellenállásérték: 5.6 kΩ · Gyártói szám: TC-CFR0W4J0562A50203 · Kivitel: Axiális kivezetéssel · Méret, hossz: 6.8 mm · RoHS konform: Igen · Tartalom...
Termékazonosító: 397838
Minimális rendelési mennyiség: 200
Min. mennyiség: 200
Kosárba rakom
Szénréteg ellenállás, 1/4 W
Műszaki adatok:
Ellenállás típus: Szénréteg ellenállás · Ellenállásérték: 5.6 kΩ · Gyártói szám: TC-CFR0W4J0562A50203 · Kivitel: Axiális kivezetéssel · Méret, hossz: 6.8 mm · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.25 W · Tolerancia: 5 % · Átmérő: 2.5 mm