Suntan TS23002H560J3B000R Kerámia kondenzátor 56 pF 500 V 5 % (H x Sz) 6 mm x 12 mm 1 db
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: Suntan
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Suntan TS23002H560J3B000R 56pF ±5% 500V Silver Mica CapacitorJellemzők: Epoxy dipped Mica constructionbrExhibit very little voltage dependencebrHigh Q/small power factors independent of frequencybrExtended...
Termékazonosító: 1722056
Suntan TS23002H560J3B000R 56pF ±5% 500V Silver Mica Capacitor
Műszaki adatok: Anyag: Csillám · Hőmérséklet (max.): +125 °C · Hőmérséklet (min.): -55 °C · Kapacitás (elektromos): 56 pF · Méret, hossz: 6 mm · Méret, szélesség: 12 mm · Névleges feszültség: 500 V · Raszterméret: 6 mm · Tolerancia: 5 %