Sorkapocs fedéllel 12 pólus, 6 mm², 1 db
Gyártó: Conrad
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
undefined Sorkapocs Pólusszám: 12 Műszaki adatok: Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus: Sorkapocs · Max. keresztmetszet, hajlékony: 6 mm² · Merev keresztmetszet (max.): 6 mm²...
Termékazonosító: 37744
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 595 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
595 Ft
Sorkapocs
Pólusszám: 12
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus: Sorkapocs · Max. keresztmetszet, hajlékony: 6 mm² · Merev keresztmetszet (max.): 6 mm² · Névleges feszültség: 400 V/AC · Névleges áram: 16 A · Pólusszám: 12 · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db · Vezetékvédelem: Nem
| Névleges áram | 16 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 612138 |
| Gyártói szám | 612138 |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Névleges feszültség | 400 V/AC |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 6 mm² |
| Merev keresztmetszet (max.) | 6 mm² |
| Pólusszám | 12 |
| Szigetelőanyag | Thermoplaszt |
| Vezetékvédelem | Nem |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Sorkapocs |
| Termékazonosító | 37744 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Conrad |
| Cikkszám | 612138 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 4024881960068 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.