Sigel VZ135 VZ135 Névjegykártya tasak 15 kártya (Sz x Ma x Mé) 92 x 63 x 5 mm Ezüst (matt) Alumínium
Gyártó: Sigel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Sigel VZ135 #####Visitenkartenetui 15 kártya ( x x ) 92 x 63 x 5 mm Ezüst (matt) AlumíniumSIGEL VZ135 névjegykártya tok, ezüst, matt, alumíniumKiváló minőségű alumíniumból készült, matt megjelenésű ezüst névjegykártyadoboz.Névjeg...
Termékazonosító: 790175
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
SIGEL VZ135 névjegykártya tok, ezüst, matt, alumínium
Kiváló minőségű alumíniumból készült, matt megjelenésű ezüst névjegykártyadoboz.
Névjegykártyák tárolására vagy törzsvásárlói kártyákra, plasztikkártyákra és hitelkártyákra
A külső méretek 92 x 63 x 5 mm (Sz x Ma x Mé).
Akár 15 névjegykártya tárolására alkalmas (max. 91 x 58 mm).
Kiváló minőségű alumíniumból készült elegáns névjegykártyatartó kártyák tárolásához útközben. Elegáns kialakítás, matt megjelenés. Körülbelül 15 névjegykártya max. 90 x 55 mm.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Kötés anyaga: Alumínium · Max. kártyaszám: 15 kártya · Max. megengedett kárya méret: #####91 x 58 mm (B x H) · Méret, magasság: 63 mm · Méret, mélység: 5 mm · Méret, szélesség: 92 mm · Rekeszek száma: 1 · Szín: Ezüst (matt) · Töltve: Nem
| Max. kártyaszám | 15 kártya |
|---|---|
| Szín | Ezüst (matt) |
| Kötés anyaga | Alumínium |
| Szélesség | 92 mm |
| Magasság | 63 mm |
| Mélység | 5 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 92 x 63 x 5 mm |
| Rekeszek száma | 1 |
| Töltve | Nem |
| Max. megengedett kárya méret | 91 x 58 mm (szé x ma) |
| Termék típus | Névjegykártya tasak |
| Termékazonosító | 790175 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sigel |
| Cikkszám | 326895 |
| Súly | 47 g |
| Vonalkód | 4004360966507 |
| Kategória | Számítástechnika és irodatechnika>Irodatechnika>Rendszerezés és osztályozás>Névjegykárta tartók>Névjegykártya mappák, névjegykártya tartók |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.