Siemens Siemens Dig.Industr. 6ES72315PF320XB0 SPS analóg bemeneti modul 24 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SM 1231 6ES72315PF320XB0 SPS analóg bemeneti modul 24 VAnalóg bemenet SM 1231Rendkívül rövid átalakítási idő az analóg érzékelők és a működtetők csatlakoztatásához további erősítők nélkül és még összetettebb automatizálási fel...
Termékazonosító: 845715
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 335 990 Ft/db)
335 990 Ft
Analóg bemenet SM 1231
Rendkívül rövid átalakítási idő az analóg érzékelők és a működtetők csatlakoztatásához további erősítők nélkül és még összetettebb automatizálási feladatok megoldásához.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Siemens SIMATIC S7-1200 · Analóg bemenetek száma (max.): 8 · Kivitel (általános): 8 AE RTD 16 bit · Környezeti hőmérséklet (max.): +60 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -20 °C · Max. üzemi feszültség: 24 V · Méret, hossz: 75 mm · Méret, magasság: 100 mm · Méret, szélesség: 70 mm · További műszaki adatok: SIMATIC S7-1200, analóg bemenet, SM 1231 RTD, 8xAI RTD modul
Súly: 220 g · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 24 V
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | SM 1231 |
| Gyártói szám | 6ES7231-5PF32-0XB0 |
| Kivitel | 8 AE RTD 16 bit |
| Analóg bemenetek száma (max.) | 8 |
| Üzemi feszültség | 24 V (max) |
| Max. üzemi feszültség | 24 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Magasság | 100 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 75 x 70 x 100 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | SPS analóg bemeneti modul |
| Termékazonosító | 845715 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 196922 |
| Súly | 281 g |
| Vonalkód | 6940408100886 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.