PLC analóg bemeneti modul 35 V, Siemens SM 1231 6ES7231-4HD32-0XB0
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PLC analóg bemeneti modul 35 V, Siemens SM 1231 6ES7231-4HD32-0XB0PLC/SPS analóg bemeneti modul 35 V, Siemens SM 1231 6ES7231-4HD32-0XB0Rendkívül rövid átalakítási idő az analóg érzékelők és a működtetők csatlakoztatásához további erő...
Termékazonosító: 845893
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 148 990 Ft/db)
148 990 Ft
PLC/SPS analóg bemeneti modul 35 V, Siemens SM 1231 6ES7231-4HD32-0XB0
Rendkívül rövid átalakítási idő az analóg érzékelők és a működtetők csatlakoztatásához további erősítők nélkül és még összetettebb automatizálási feladatok megoldásához.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Siemens SIMATIC S7-1200 · Analóg bemenetek száma (max.): 4 · Kivitel (általános): SM 1231, AI 4x13 bi · Környezeti hőmérséklet (max.): +60 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -20 °C · Max. üzemi feszültség: 35 V · Méret, hossz: 75 mm · Méret, magasság: 100 mm · Méret, szélesség: 45 mm · További műszaki adatok: SIMATIC S7-1200, analóg bemenet, SM 1231, 4 AI, +/- 10 V, +/- 5 V, +/-
2,5 V, vagy 0-20 mA / 4-20 mA, 12 bit + jel (13 bites ADC)
Súly: 180 g · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 35 V
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | SM 1231 |
| Gyártói szám | 6ES7231-4HD32-0XB0 |
| Kivitel | 4 AU, felbontás 13 bit |
| Analóg bemenetek száma (max.) | 4 |
| Üzemi feszültség | 35 V (max) |
| Max. üzemi feszültség | 35 V |
| Üzemi feszültség | 35 V |
| Magasság | 100 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 75 x 45 x 100 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | SPS analóg bemeneti modul |
| Termékazonosító | 845893 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197733 |
| Súly | 154 g |
| Vonalkód | 6940408100350 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.