Siemens SM 1223 6ES7223-1BH32-0XB0 SPS digitális be-/kimeneti modul 28.8 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SM 1223 6ES72231BH320XB0 SPS digitális be-/kimeneti modul 28.8 VDigitális bemenet / kimenet SM 1223Digitális bemenetek, amelyek kiegészítik a CPU integrált perifériáit a vezérlő rugalmas illesztésére a megfelelő feladathoz és...
Termékazonosító: 845882
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 117 990 Ft/db)
117 990 Ft
Digitális bemenet / kimenet SM 1223
Digitális bemenetek, amelyek kiegészítik a CPU integrált perifériáit a vezérlő rugalmas illesztésére a megfelelő feladathoz és a rendszer további bővítéséhez.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Siemens SIMATIC S7-1200 · Bemenetek száma (max.): 8 · Kimenetek száma (max.): 8 · Kivitel (általános): 8 DE 24 V / DC, 8 A 24 V / DC, 0,5 A tranzisztor · Környezeti hőmérséklet (max.): +60 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -20 °C · Max. üzemi feszültség: 28.8 V · Méret, hossz: 75 mm · Méret, magasság: 100 mm · Méret, szélesség: 45 mm · További műszaki adatok: SIMATIC S7-1200, Digitális I / O SM 1223, 8 DI / 8 DO, 8 DI DC 24V,
Mosogató / forrás, 8 DO, tranzisztor 0,5A
Súly: 210 g · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 28.8 V · Üzemi feszültség (min.): 20.4 V
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | SM 1223 |
| Gyártói szám | 6ES7223-1BH32-0XB0 |
| Kivitel | 8 DE 24 V / DC, 8 A 24 V / DC, 0,5 A tranzisztor |
| Bemenetek száma (max.) | 8 |
| Kimenetek száma (max.) | 8 |
| Üzemi feszültség (min.) | 20.4 V |
| Üzemi feszültség | 20.4 - 28.8 V |
| Max. üzemi feszültség | 28.8 V |
| Üzemi feszültség | 28.8 V |
| Magasság | 100 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 75 x 45 x 100 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | SPS digitális be-/kimeneti modul |
| Termékazonosító | 845882 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197595 |
| Súly | 191 g |
| Vonalkód | 6940408100473 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.