Siemens SM 1222 6ES7222-1HH32-0XB0 SPS digitális kimeneti egység 28.8 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SM 1222 6ES72221HH320XB0 SPS digitális kimeneti egység 28.8 VDigitális kimenet SM 1222Digitális bemenetek, amelyek kiegészítik a CPU integrált perifériáit a vezérlő rugalmas illesztésére a megfelelő feladathoz és a rendszer to...
Termékazonosító: 845884
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 122 990 Ft/db)
122 990 Ft
Digitális kimenet SM 1222
Digitális bemenetek, amelyek kiegészítik a CPU integrált perifériáit a vezérlő rugalmas illesztésére a megfelelő feladathoz és a rendszer további bővítéséhez.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Siemens SIMATIC S7-1200 · Kimenetek száma (max.): 16 · Kivitel (általános): 16 DA relék 2 A · Környezeti hőmérséklet (max.): +60 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -20 °C · Max. üzemi feszültség: 28.8 V · Méret, hossz: 75 mm · Méret, magasság: 100 mm · Méret, szélesség: 45 mm · Relé kimenetek száma (max.): 16 · További műszaki adatok: SIMATIC S7-1200, digitális kimenet SM 1222, 16DO, 2A relé SIMATIC S7-1200 Basic vezérlő - rugalmas a sokféle kommunikációs lehetőségnek köszönhetően. A jelmodulokkal testreszabhatja a SIMATIC S7-1200 (a CPU 1211C kivételével) konfigurációját az Ön igényei szerint. Számos digitális és analóg bemeneti, kimeneti és keverő modul áll rendelkezésre, beleértve a hibabiztos verziókat is. Ez a finoman szemcsés konfiguráció helyet takarít meg a vezérlőszekrényben és optimalizálja a hardverköltségeket.
Kábelhossz: árnyékolt, max. - 500 m árnyékolás nélkül, max. - 150 m · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 28.8 V · Üzemi feszültség (min.): 24.4 V
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | SM 1222 |
| Gyártói szám | 6ES7222-1HH32-0XB0 |
| Kivitel | 16 DA relék 2 A |
| Kimenetek száma (max.) | 16 |
| Relé kimenetek száma (max.) | 16 |
| Üzemi feszültség (min.) | 24.4 V |
| Üzemi feszültség | 24.4 - 28.8 V |
| Max. üzemi feszültség | 28.8 V |
| Üzemi feszültség | 28.8 V |
| Magasság | 100 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 75 x 45 x 100 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | SPS digitális kimeneti egység |
| Termékazonosító | 845884 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197651 |
| Súly | 241 g |
| Vonalkód | 6940408100411 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.