Siemens SM 1222 6ES7222-1HF32-0XB0 SPS digitális kimeneti egység 28.8 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SM 1222 6ES72221HF320XB0 SPS digitális kimeneti egység 28.8 VDigitális kimenet SM 1222Digitális bemenetek, amelyek kiegészítik a CPU integrált perifériáit a vezérlő rugalmas illesztésére a megfelelő feladathoz és a rendszer to...
Termékazonosító: 845878
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 76 990 Ft/db)
76 990 Ft
Digitális kimenet SM 1222
Digitális bemenetek, amelyek kiegészítik a CPU integrált perifériáit a vezérlő rugalmas illesztésére a megfelelő feladathoz és a rendszer további bővítéséhez.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Siemens SIMATIC S7-1200 · Kimenetek száma (max.): 8 · Kivitel (általános): 8 DA relé 2 A · Környezeti hőmérséklet (max.): +60 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -20 °C · Max. üzemi feszültség: 28.8 V · Méret, hossz: 75 mm · Méret, magasság: 100 mm · Méret, szélesség: 45 mm · További műszaki adatok: SIMATIC S7-1200, digitális kimenet SM 1222, 8 DO, 2A relé
Súly 190 g · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 28.8 V · Üzemi feszültség (min.): 20.4 V
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | SM 1222 |
| Gyártói szám | 6ES7222-1HF32-0XB0 |
| Kivitel | 8 DA relé 2 A |
| Kimenetek száma (max.) | 8 |
| Üzemi feszültség (min.) | 20.4 V |
| Üzemi feszültség | 20.4 - 28.8 V |
| Max. üzemi feszültség | 28.8 V |
| Üzemi feszültség | 28.8 V |
| Magasság | 100 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 75 x 45 x 100 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | SPS digitális kimeneti egység |
| Termékazonosító | 845878 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197519 |
| Súly | 193 g |
| Vonalkód | 6940408100442 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.