Siemens SIMATIC S7 rendszertartozékok
Siemens SM 1221 6ES7221-1BH32-0XB0 SPS digitális bemenet 28.8 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SM 1221 6ES7221-1BH32-0XB0 SPS digitális bemenet 28.8 V
Termékazonosító: 845890
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 122 990 Ft/db)
122 990 Ft
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | SM 1221 |
| Gyártói szám | 6ES7221-1BH32-0XB0 |
| Kivitel | 16 DE 24 V / DC, 16 elszigetelt |
| Bemenetek száma (max.) | 16 |
| Üzemi feszültség (min.) | 20.4 V |
| Üzemi feszültség | 20.4 - 28.8 V |
| Max. üzemi feszültség | 28.8 V |
| Üzemi feszültség | 28.8 V |
| Magasság | 100 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 75 x 45 x 100 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | SPS digitális bemenet |
| Termékazonosító | 845890 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197708 |
| Súly | 207 g |
| Vonalkód | 6940408100404 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.