Siemens SB 1223 6ES7223-0BD30-0XB0 SPS digitális be-/kimeneti modul 28.8 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SB 1223 6ES72230BD300XB0 SPS digitális be-/kimeneti modul 28.8 VDigitális bemenet / kimenet SB 1223Digitális bemenetek és kimenetek a SIMATIC S7-1200 processzorok integrált I / O kiegészítéseként. Közvetlenül dugaszolható a CP...
Termékazonosító: 845903
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 44 990 Ft/db)
44 990 Ft
Digitális bemenet / kimenet SB 1223
Digitális bemenetek és kimenetek a SIMATIC S7-1200 processzorok integrált I / O kiegészítéseként. Közvetlenül dugaszolható a CPU-n.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Siemens SIMATIC S7-1200 · Bemenetek száma (max.): 2 · Kimenetek száma (max.): 2 · Kivitel (általános): 2 DE 24 V / DC, 2 DA 24 V / DC · Környezeti hőmérséklet (max.): +60 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -20 °C · Max. üzemi feszültség: 28.8 V · Méret, hossz: 21 mm · Méret, magasság: 62 mm · Méret, szélesség: 38 mm · További műszaki adatok: SIMATIC S7-1200, Digitális I / O SB 1223, 2 DI / 2 DO, 2 DI DC 24V / 2
DO DC 24V
Súly: 40 g · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 28.8 V · Üzemi feszültség (min.): 20.4 V
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | SB 1223 |
| Gyártói szám | 6ES7223-0BD30-0XB0 |
| Kivitel | 2 DE 24 V / DC, 2 DA 24 V / DC |
| Bemenetek száma (max.) | 2 |
| Kimenetek száma (max.) | 2 |
| Üzemi feszültség (min.) | 20.4 V |
| Üzemi feszültség | 20.4 - 28.8 V |
| Max. üzemi feszültség | 28.8 V |
| Üzemi feszültség | 28.8 V |
| Magasság | 62 mm |
| Hossz | 21 mm |
| Szélesség | 38 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 21 x 38 x 62 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | SPS digitális be-/kimeneti modul |
| Termékazonosító | 845903 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197789 |
| Súly | 33 g |
| Vonalkód | 6940408100466 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.