Siemens SIMATIC S7 rendszertartozékok
Siemens S7-1200 SB 1222 6ES7222-1BD30-0XB0 SPS digitális kimeneti egység 24 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens S7-1200 SB 1222 6ES7222-1BD30-0XB0 SPS digitális kimeneti egység 24 V
Termékazonosító: 848527
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 42 990 Ft/db)
42 990 Ft
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | S7-1200 SB 1222 |
| Gyártói szám | 6ES7222-1BD30-0XB0 |
| Kivitel | 4 DA, 24 V DC, 200 kHz |
| Kimenetek száma (max.) | 4 |
| Üzemi feszültség | 24 V (max) |
| Max. üzemi feszültség | 24 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Magasság | 62 mm |
| Hossz | 21 mm |
| Szélesség | 38 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 21 x 38 x 62 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | SPS digitális kimeneti egység |
| Termékazonosító | 848527 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197443 |
| Súly | 33 g |
| Vonalkód | 6940408100794 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.