Omron G5V-1-DC12 Power relé 12 V/DC 1 A 1 váltó 1 db tubus
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: Omron
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Omron G5V-1-DC12 Power/Signal RelayPower/Signal Relay, 1 Form C, SPDT, Momentary, 0.013A (Coil), 12VDC (Coil), 150mW (Coil), 1A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Through Hole-Straight MountMűszaki adatok:...
Termékazonosító: 1284298
Omron G5V-1-DC12 Power/Signal Relay
Power/Signal Relay, 1 Form C, SPDT, Momentary, 0.013A (Coil), 12VDC (Coil), 150mW (Coil), 1A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount
Műszaki adatok: Csatlakozó (építőelem): Nyák · Csomagolás: tubus · Kapcsolási feszültség (max.): 30 V/DC · Max. kapcsolási áram: 1 A · Névleges feszültség tekercs: 12 V/DC · Tekercs teljesítmény: 150 mW · Vezérlés: monostabil, 1 tekercs · Érintkező típus: 1 váltó