Omron G2RG-2A4-DC12 Power relé 12 V/DC 8 A 2 záró 1 db csomag
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: Omron
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Omron G2RG-2A4-DC12 Power/Signal RelayPower/Signal Relay, DPST, Momentary, 0.67A (Coil), 12VDC (Coil), 800mW (Coil), 8A (Contact), 125VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Through Hole-Straight MountMűszaki adatok: Csatlakozó...
Termékazonosító: 1361616
Minimális rendelési mennyiség: 10
Min. mennyiség: 10
Kosárba rakom
Omron G2RG-2A4-DC12 Power/Signal Relay
Power/Signal Relay, DPST, Momentary, 0.67A (Coil), 12VDC (Coil), 800mW (Coil), 8A (Contact), 125VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount
Műszaki adatok: Csatlakozó (építőelem): Nyák · Csomagolás: csomag · Kapcsolási feszültség (max.): 125 V/DC · Max. kapcsolási áram: 8 A · Névleges feszültség tekercs: 12 V/DC · Tekercs teljesítmény: 800 mW · Vezérlés: monostabil, 1 tekercs · Érintkező típus: 2 záró