Omron G2R-2-AC230 Nyák relé 230 V/AC 5 A 2 váltó 1 db csomag
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: Omron
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Omron G2R-2-AC230 PCB relayMűszaki adatok: Csatlakozó (építőelem): Nyák · Csomagolás: csomag · Kapcsolási feszültség (max.): 30 V/DC · Max. kapcsolási áram: 5 A · Névleges feszültség tekercs: 230 V/AC · Vezérlés: monostabil, 1 tekercs...
Termékazonosító: 1361827
Minimális rendelési mennyiség: 4
Min. mennyiség: 4
Kosárba rakom
Omron G2R-2-AC230 PCB relay
Műszaki adatok: Csatlakozó (építőelem): Nyák · Csomagolás: csomag · Kapcsolási feszültség (max.): 30 V/DC · Max. kapcsolási áram: 5 A · Névleges feszültség tekercs: 230 V/AC · Vezérlés: monostabil, 1 tekercs · Érintkező típus: 2 váltó