Nyomógomb 250 V 5 A 2 x KI/(BE) IP65, TRU COMPONENTS TC-GQ22-A-22E/W/12V/S203
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: TRU COMPONENTS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Nyomógomb GQ22Műszaki adatok: Anyag: Nemesacél · Beépítési átmérő: 19 mm · Csatlakozó: Forrfülek · Felirat/motívum: Nincs · Forma: kerek · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Nyomó · Fényforrás típus: LED · Fényszín: Fehér · Gyártói szá...
Termékazonosító: 446567
Nyomógomb GQ22
Műszaki adatok:
Anyag: Nemesacél · Beépítési átmérő: 19 mm · Csatlakozó: Forrfülek · Felirat/motívum: Nincs · Forma: kerek · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Nyomó · Fényforrás típus: LED · Fényszín: Fehér · Gyártói szám: TC-GQ22-A-22E/W/12V/S203 · Ház/gomb szín: Nemesacél · Hőmérséklet (max.): +55 °C · Hőmérséklet (min.): -25 °C · Kapcsolási feszültség: 250 V · Kapcsolási állások: 2 x KI/(BE) · Max. kapcsolási áram: 5 A · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: Fényforrás feszültsége: 12 V · Típus: Nyomógomb · Világítás típus: Karikamegvilágítás · Védelmi típus: IP65 · Érintkező típus: 2 záró,2 nitó