0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: NewStar
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
NewStar NS-DPOS100BLACK síkképernyős asztali tartóTartó kivitel: Dönthető, Forgatható, Csuklóval mozgathatóTámogatja az összes VESA 75x75 mm-es szabványtKijelző mérethez alkalmas (tartomány): 25,4 cm (10") - 81,3 cm (32")Tartóerő...
Termékazonosító: 948155
NewStar NS-DPOS100BLACK síkképernyős asztali tartó
Tartó kivitel: Dönthető, Forgatható, Csuklóval mozgatható
Támogatja az összes VESA 75x75 mm-es szabványt
Kijelző mérethez alkalmas (tartomány): 25,4 cm (10") - 81,3 cm (32")
Tartóerő (max.) 15 kg
A NewStar asztali tartó, az NS-DPOS100BLACK modell, dönthető, elforgatható és elforgatható asztali tartó 32 "-ig terjedő lapos képernyőkre. Ez a tartó jó választás helymegtakarítás érdekében egy csavart aljú íróasztalon.
Ideális irodákban és irodákban, vagy egy recepción.
A NewStar NS-DPOS100BLACK legfeljebb 32 hüvelykes képernyőkre alkalmas. A termék teherbírása képernyőkhöz 15 kg. Az asztali tartó VESA 75x75 vagy 100x100 mm lyukmintázatú képernyőkhöz alkalmas. A NewStars VESA adapterlemezekkel különféle egyéb lyukakat lehet lefedni.
Az összes rögzítő anyagot a termék szállítása tartalmazza.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Alkalmas Apple-höz: Nem · Alkalmas a következő kijelző méretekhez: 25,4 cm (10"), 25,7 cm (10,1"), 25,9 cm (10.2"), 26,4 cm (10,4"), 26,7 cm (10,5"), 27,4 cm (10.8"), 27,9 cm (11"), 29,5 cm (11,6"), 30,5 cm (12"), 30,7 cm (12,1"), 30.0 cm (10,8"), 31,0 cm (12,2"), 31,2 cm (12,3"), 31,8 cm (12,5"), 32,8 cm (12,9"), 33,0 cm (13"), 33,8 cm (13,3"), 35,6 cm (14"), 35,8 cm (14,1"), 38,1 cm (15"), 39,6 cm (15,6"), 40,6 cm (16"), 43,2 cm (17"), 43,9 cm (17,3"), 45,7 cm (18"), 48,3 cm (19"), 50,8 cm (20"), 53,3 cm (21"), 54,6 cm (21,5"), 55,9 cm (22"), 58,4 cm (23"), 59,9 cm (23,6"), 61 cm (24"), 63,5 cm (25"), 66,0 cm (26"), 68,6 cm (27"), 71,1 cm (28"), 73,7 cm (29"), 76,2 cm (30"), 78,7 cm (31"), 81,3 cm (32") · Döntési tartomány (felfelé): 45 ° · Döntési tartomány (lefelé): 15 ° · Felszerelhető kijelzők száma: 1 Kijelző(k) · Forgatás: 360 ° · Forgatási tartomány (balra): 180 ° · Forgatási tartomány (jobbra): 180 ° · Gyártói szín: Fekete · Gáznyomásos technológia: Nem · Méret, magasság: 440 mm · Tartó kivitel: Dönthető, Forgatható, Csuklóval mozgatható · Tartóerő (max.): 15 kg · VESA szabvány: 75 x 75 mm, 100 x 75 mm, 100 x 100 mm