Mean Well SDR-240-48 Kalapsínes tápegység 48 V/DC 5 A 240 W Kimenetek száma:1 x Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Termékazonosító: 788164
Típus Kapcsolóüzemű
Kimeneti áram (max.) 5 A
Kimenő áram (max.) kerekítve 5 A
Kimenetek száma 1 x
Méret (H x Sz x Ma) 63.50 x 125.20 x 113.50 mm
Súly 1033.33 g
Magasság 113.50 mm
Hossz 63.50 mm
Szélesség 125.20 mm
Csatlakozó Csavaros kapcsok
Gyártói szám SDR-240-48
Gyártói szám SDR-240-48
Bemeneti feszültség (max.) 264 V/AC
Bemeneti feszültség (min.) 90 V/AC
Kimeneti feszültség (max.) 48 V/DC
Bemenetek 1 x
Teljesítmény 240 W
Kimeneti feszültség 48 V/DC
Kimeneti áram 5 A